Снимки

Детска градина "Звездица" - филиал

up
6584 гласа

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
4470 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
3421 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
3072 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
3045 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
2976 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
2953 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
2927 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
2907 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
2718 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
2669 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
2665 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
2630 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
2629 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
2623 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
2605 гласа

III а

up
2590 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2580 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
2556 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
2526 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
2518 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
2508 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
2490 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
2481 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
2452 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
2446 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
2446 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
2419 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2419 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
2395 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
2390 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2390 гласа

II,,а" клас

up
2387 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
2378 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
2375 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
2367 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2366 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
2363 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
2360 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
2349 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
2345 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
2339 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
2338 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
2317 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
2302 гласа

2Б клас

up
2301 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
2301 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
2298 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
2292 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
2288 гласа

Детска градина "Здравец"

up
2280 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
2278 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
2271 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
2267 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
2249 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
2246 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
2239 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
2235 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
2232 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
2223 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
2223 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
2221 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
2218 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
2194 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
2189 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
2171 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
2171 гласа

Децата на с.Тополница

up
2159 гласа

ІІ Б клас

up
2147 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
2140 гласа

Павел Бачоров

up
2138 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
2133 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
2129 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
2127 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
2126 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
2125 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
2118 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
2118 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
2111 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
2110 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
2104 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
2104 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
2103 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
2101 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
2101 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
2097 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
2091 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
2091 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
2090 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
2089 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
2080 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
2080 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2080 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
2070 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
2070 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
2057 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
2049 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
2048 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
2046 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
2043 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
2042 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
2035 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2034 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
2016 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
2016 гласа

ДГ "Ален мак"

up
2007 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
2002 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
1993 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
1982 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
1982 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1965 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
1960 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
1959 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
1959 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1958 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1956 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
1956 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
1953 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
1952 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
1951 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
1947 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
1943 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
1943 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
1942 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
1937 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
1936 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
1935 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
1931 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
1931 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
1930 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
1929 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
1929 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
1928 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
1927 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1925 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
1924 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
1924 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
1923 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
1922 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
1921 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1921 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
1921 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
1919 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
1918 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
1916 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
1912 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
1912 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
1910 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
1908 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
1906 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
1906 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1903 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
1900 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
1896 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
1893 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
1893 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
1893 гласа

Детска градина "Калинка"

up
1892 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1892 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
1890 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
1890 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
1890 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
1888 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1887 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
1886 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
1886 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
1884 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
1882 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
1881 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
1879 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
1877 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
1875 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
1874 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
1873 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
1873 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
1872 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
1871 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
1871 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
1869 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
1869 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
1869 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
1864 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
1862 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
1861 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
1859 гласа

група "Златна рибка"

up
1859 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
1858 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
1857 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
1857 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
1856 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
1855 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1855 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
1854 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
1854 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
1851 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
1849 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
1841 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
1841 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
1840 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
1832 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
1831 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
1830 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
1829 гласа

група Млад природозащитник

up
1828 гласа

Детска градина "Арабела"

up
1828 гласа

ДГ "Зорница"

up
1827 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
1827 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
1826 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
1819 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
1816 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
1815 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1813 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
1811 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
1805 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
1804 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
1802 гласа

ДГ "Раковина"

up
1802 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
1800 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1795 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
1793 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
1790 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
1785 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
1785 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
1784 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
1782 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
1778 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
1774 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
1774 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
1769 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
1765 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
1761 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
1760 гласа

Приятели от Варна

up
1760 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
1760 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
1759 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
1759 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
1757 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
1756 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
1755 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
1754 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
1753 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
1747 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
1747 гласа

група Маргаритка

up
1745 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
1740 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
1740 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
1739 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
1739 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
1739 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
1736 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
1736 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
1734 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
1732 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
1728 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1725 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
1724 гласа

Mария Механджийска

up
1724 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
1721 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1718 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
1718 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
1717 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1717 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
1717 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
1713 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
1713 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
1713 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
1710 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
1707 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
1705 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
1702 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
1701 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1701 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
1699 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
1697 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
1697 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
1697 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
1695 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1693 гласа

Група "Мики Маус"

up
1692 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
1692 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
1687 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
1685 гласа

Кметство Брест

up
1684 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
1683 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
1673 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
1670 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
1668 гласа

ДГ " Надежда"

up
1667 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
1665 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
1663 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
1655 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
1654 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
1654 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
1654 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
1652 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
1651 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1649 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
1645 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1642 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
1638 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
1638 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
1637 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
1636 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
1636 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
1634 гласа

Децата на Абдовица

up
1631 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
1623 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
1622 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
1617 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
1614 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
1610 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
1609 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1607 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1604 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
1603 гласа

ДГ "Звънче"

up
1601 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1600 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
1600 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
1599 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1596 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
1594 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
1588 гласа

разновъзрастова група

up
1583 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1581 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
1577 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
1575 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
1569 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1554 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1552 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1549 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
1546 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
1539 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
1539 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1537 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1535 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
1518 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
1513 гласа