СУ "Максим Райкович" гр.Лясковец

Учениците от СУ”Максим Ракович”, гр.Лясковец желаем да се включим в чудесната инициатива на Проект: „ Когато станем 100 000, ще посадим гора” .Засаждането дори и на едно дръвче е една позитивна и устойчива практика в усилията за обновяване на образователната ни система и най-вече в усилията за изграждане на хармонично развити и активни личности, за които опазването и грижата за околната среда не е просто модерната „екологична” идея, а цялостен стил и начин на живот в нашето училище. Екологичните прояви в СУ”Максим Ракович”, гр.Лясковец се превръщат в истински празници, защото в тях има и наука, и образование, и култура, и практически дейности.Връзката с гората стимулира търсещата дейност на децата за задоволяване на интелектуалните им потребности, изгражда естетически усет към природата, чрез създаване на условия за приятни и дълбоки преживявания при съприкосновение с нея. Нека бъдем едни от всички 100 000, засадили дърво!
up
564 гласа

Снимки 2017

Детска градина "Звездица" - филиал

up
8058 гласа

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
5184 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
4172 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
3829 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
3791 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
3743 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
3721 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
3712 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
3509 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
3446 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
3432 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
3384 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
3362 гласа

III а

up
3362 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
3359 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
3321 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
3247 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
3234 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
3225 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
3211 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
3206 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
3204 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
3190 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
3169 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
3161 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
3158 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
3155 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
3153 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
3146 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
3144 гласа

II,,а" клас

up
3106 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
3095 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
3093 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
3091 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
3087 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
3073 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
3068 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
3067 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
3057 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
3044 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
3043 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
3038 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
3034 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
3033 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
3030 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
3028 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
3015 гласа

2Б клас

up
3012 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
3005 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
3000 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
2991 гласа

Детска градина "Здравец"

up
2988 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
2987 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
2981 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
2972 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
2968 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
2958 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2947 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
2926 гласа

Павел Бачоров

up
2924 гласа

Децата на с.Тополница

up
2920 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
2920 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
2916 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
2912 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
2911 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
2902 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
2888 гласа

ІІ Б клас

up
2874 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
2872 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
2870 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
2860 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
2856 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
2855 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
2855 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
2845 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
2843 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
2834 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
2831 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
2822 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
2822 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2818 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
2817 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
2809 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
2806 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
2803 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
2790 гласа

ДГ "Ален мак"

up
2787 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
2781 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2779 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
2777 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
2775 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
2772 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
2771 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
2768 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
2767 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
2762 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
2741 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
2736 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
2732 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
2730 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
2728 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2727 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
2721 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
2716 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
2714 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2709 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
2705 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
2703 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
2699 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
2686 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
2682 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
2677 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
2677 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
2676 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
2670 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
2660 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
2659 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
2656 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
2656 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
2653 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2652 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
2648 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
2644 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
2642 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
2640 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
2640 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
2639 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
2637 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
2635 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
2627 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
2625 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
2624 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
2624 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
2622 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
2617 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
2616 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
2616 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
2615 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
2614 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
2614 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
2609 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
2604 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
2603 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
2603 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
2602 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
2601 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
2596 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
2593 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
2593 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
2592 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
2591 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2590 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
2584 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
2578 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
2578 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
2576 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
2573 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
2572 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2571 гласа

група "Златна рибка"

up
2571 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
2570 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
2566 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
2566 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
2566 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
2563 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
2563 гласа

Детска градина "Калинка"

up
2558 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
2555 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
2553 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
2551 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
2548 гласа

ДГ "Зорница"

up
2544 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
2544 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
2541 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
2541 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
2537 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
2537 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
2535 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
2531 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
2530 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
2530 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
2527 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
2526 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
2526 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
2526 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
2522 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
2520 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
2519 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
2517 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
2512 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
2510 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
2508 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
2501 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
2500 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
2496 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
2495 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
2494 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
2493 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
2493 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
2491 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
2489 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
2486 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
2482 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
2481 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
2481 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
2480 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
2479 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
2477 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
2477 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2476 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
2475 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
2474 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
2472 гласа

Mария Механджийска

up
2472 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
2469 гласа

група Млад природозащитник

up
2467 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
2465 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
2465 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
2464 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
2462 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
2454 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
2454 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2453 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
2451 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
2451 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
2448 гласа

група Маргаритка

up
2448 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
2447 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
2447 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
2443 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
2443 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2441 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2440 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2439 гласа

ДГ "Раковина"

up
2439 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2436 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
2436 гласа

Приятели от Варна

up
2434 гласа

Детска градина "Арабела"

up
2433 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
2431 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
2430 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
2427 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
2425 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
2423 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
2422 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
2422 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
2421 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2418 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
2417 гласа

Кметство Брест

up
2417 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
2416 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
2414 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
2413 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
2413 гласа

Група "Мики Маус"

up
2413 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
2412 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
2411 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
2410 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
2407 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
2404 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
2399 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
2398 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2397 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
2394 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
2389 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
2383 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
2379 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
2377 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
2374 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
2368 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
2367 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
2367 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
2362 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
2352 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2350 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
2349 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
2346 гласа

ДГ "Звънче"

up
2340 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
2336 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
2336 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
2336 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
2323 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
2322 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
2319 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
2319 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
2312 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
2308 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
2299 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
2297 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
2296 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
2295 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
2292 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
2291 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
2286 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
2285 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
2281 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
2280 гласа

Децата на Абдовица

up
2278 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
2276 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
2276 гласа

ДГ " Надежда"

up
2275 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
2272 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
2271 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
2267 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
2265 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
2263 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
2261 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
2261 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
2259 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
2257 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
2253 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
2253 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
2252 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
2240 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
2238 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
2237 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
2230 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
2225 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
2214 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
2213 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
2212 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
2203 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
2202 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
2200 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
2198 гласа

разновъзрастова група

up
2196 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
2189 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
2171 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
2170 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2169 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
2165 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
2163 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
2159 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
2156 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
2151 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
2151 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
2120 гласа